Doğu Anadolu ve Erzurum’da Turizm Sektörünün Bir Numaralı Firması.

    Bizi Takip Edin   
English (US) Deutsch Français Русский Español عربي
+90 541 252 54 44 +90 552 252 54 44

HOŞ GELDİNİZ.

Türkiye'nin Ve Yurt Dışı Seyahat Acentalarının, Anadolu Bölgesinin, Misafirlerimizin Güvenerek Tercih Yaptığı Turizm Firmasına Hoş Geldiniz.

Başarının arkasında kalitenin sırrı vardır.


Turizm Sektörünün Doğu Anadolu ve Erzurum’da Bir Numaralı Firmasının VİP PAL TOURS Olduğunu Rahatlıkla Söyleyebiliriz.

Doğu Anadolu Bölgesinin En Geniş Araç Filosuna Sahip ve Bu Araçları Sadece Turizmde Kullanan Tek Firmayız. %100 Müşteri Memnuniyeti İle Çalışıyoruz.

Kalite, konfor ve güvenlik bilincini geliştirerek 1983 yılından bu yana hizmet veren VİP PAL TOURS olarak, başta turizm taşımacılığı VIP, EXPRESS, KONGRE, SEMİNER ve ORGANİZASYON transferlerindeki başarı hikayemizin temelinde "Hizmet odaklı" gelişime verdiğimiz önem yatmaktadır.

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

Her zaman ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda hizmet sunduğumuz kurum ve kuruluşlara çözüm ortağı olmaya çalışmaktayız.

Yurtiçi ve Yurtdışı Kültür Turları

Yurtiçi ve Yurtdışı Kültür Turları gezilerinizde modern araç filosuyla, güzergah deneyimi olan sürücüleriyle, bilgilendirici rehberleriyle, güvenli ve konforlu bir yolculuk seçeneği sunuyoruz.

Sürücülü VIP Araç Kiralama

Sürücülü VIP hizmeti kapsamında kurum, kuruluşlar ya da şahıslara özel günler (düğün, sünnet töreni vb.), havaalanı transferleri, geziler için VIP segmentinden araçlar kiralıyoruz.

M.I.C.E Organizasyon

Meetings, Incentives, Conferences, Exhibitions gibi organizasyon, toplantı veya kongrele ulaşımlarınızda lüks ve konforlu araçlarımızla 7/24 hizmet vermekteyiz.

Personel ve Okul Servisi

Uzman ekibimiz ile; personel taşımacılığında ve geleceğimizin güvencesi çocuklarımız için rahat, huzurlu, konforlu ve en önemlisi güvenli bir yolculuk sunmaktayız.

Havaalanı Transferi

Protokol taşımacılığı, kongre, seminer organizasyonlarında veya bunların dışında bireysel olarak kişi veya grupların havaalanı transferlerini gerçekleştirmekteyiz.

Özel Turlar

VİP PAL TOURS güvencesiyle programın nerede başlayıp nerede biteceğine kendinizin karar vereceğin, profesyonel sürücü ve modern araçlarla çıkabilirsiniz.

Protokol Taşımacılığı

Protokol hizmetinde uzman ekibimiz ve son model VIP araçlarımız ile güven ve rahatlık anlamında, misafirlerimize kendi evlerinde kendi ülkelerinde hissettirmek tek amacımızdır.

Filo Kiralama

Büyük grupların okul gezileri, personel seyahatleri gibi etkinliklerine istenilen segmentte ve sayıda (otomobil, minibüs, otobüs) uzun veya kısa süreli araç temini sağlamaktayız.

ARAÇLARIMIZDAKİ AYRICALIKLAR

Araçlarımızdaki ayrıcalıklar ile seyahatinizi konfora dönüştürerek yolculuğun keyfini çıkarın.

image

İnternet

image

Rahat Koltuk

image

220V Elektrik

image

Kişisel TV

image

Soğutucu

image

Tuvalet

image

7/24 Destek

image

Şoför Hizmeti

ARAÇ FİLOMUZ

İhitiyaçlarınıza uygun son model lüks araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ

Turlarımızdan ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen e-bülten'e kayıt olunuz.