Termal Turlar

Previous Image
Next Image

info heading

info content


AZİZİYE (ILICA) TERMAL TESİSLERİ, Erzurum Merkez Aziziye İlçesi’nde bulunmaktadır. Şehir Merkezine ve Palandöken Kış Turizm Merkezi’ne 15 Kilometre, Havalimanına ise 5 Kilometre mesafede bulunan tesisler, ulaşım olanakları bakımından oldukça avantajlı konumdadır. Erzurum’un batıya açılan kapısı olan Aziziye ilçesindeki tesisler, fiziki konumu, sunduğu hizmet çeşitliliği ve kalitesi ile Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük, Türkiye’nin sayılı Termal Turizm Merkezleri arasındadır.

Otel bölümü 36 oda 5 süitten oluşurken, oda+kahvaltı (BB) sisteminde hizmet vermektedir.

Tesislerde açık ve kapalı restaurantlar, mescit, dinlenme ve toplantı salonları ile açık otopark bulunmaktadır. Odalar 4 yıldızlı standartlara sahip olup, bütün odalarda duşa kabin, TV, uydu yayını, kablosuz internet, telefon ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Termal Tesisler 3 ayrı bölümden oluşmaktadır. Bayan ve erkek bölümlerimizde yüzme havuzları, soyunma kabinleri, dinlenme salonları, fitness center, hamam, sauna, buhar banyosu, güzellik merkezinden (masaj, terapi, cilt bakım vb.) oluşurken, özel bölümde ise, havuz, fitness center ve dinlenme salonu bulunmaktadır.

Şehrin stresli ve bunaltıcı ortamından uzakta, doğal şifalı sulara sahip olan TERMAL TESİSLER, sakin, huzur dolu, rahatlatıcı atmosferiyle siz değerli misafirlerini beklemektedir.