ORTA KARADENİZ TURU

ortakaradeniz-1

👁‍🗨AÇIKLAMALAR:

TUR TARİHLERİ

👁‍🗨 26 – 27 Nisan 2017 ( Çarşamba -Perşembe )

👁‍🗨 22 -23 Nisan 2017 ( Cumartesi – Pazar )

👁‍🗨 29 – 30 Nisan 2017 ( Cumartesi – Pazar )

GEZİLECEK YERLER

Tirebolu Giresun Kalesi Ordu Boztepe
Amisos Tepesi Batı Park Amazon Adası
Çiftlik Caddesi Atatürk Köşkü Ferhat İle Şirin Aşıklar Müzesi
Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Müzesi Tarihi Amasya Evleri Şehzadeler Müzesi
Amasya Müzesi Beyazıd Külliyesi Kral Mezarları

ÜCRET : Hafta Sonu Turlarında 340 TL

 Hafta İçi Turlarında 320 TL

🔍ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

☑Gidiş Dönüş Ulaşım,

☑Giresunda Yöresel Açık Büfe Kahvaltı,

☑Ordu ;Boztepeye Çıkmamızı Sağlayan Teleferik Ücreti,

☑Ordu Boztepe’de Muhteşem Manzara Karşı Alacağımız Yöresel Öğle Yemeği,

☑Amazon Adası Giriş Ücreti,

☑Samsun  Hilton’da Konaklama,

☑ Samsun Hilton’da Set Menü Akşam Yemeği

☑ Samsun Hilton’da  Açık Büfe Sabah Kahvaltısı

☑Amasya Aşıklar Müzesi Giriş Ücreti,

☑Amasya’da Muhteşem Manzara Karşı Alacağımız Bol Menülü Öğle Yemeği,

☑Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Müzesi Giriş Ücreti,

☑Amasya Şehzadeler Müzesi Giriş Ücreti,

☑Amasya Müzesi Giriş Ücreti,

☑Araç içi İkramlar,

☑ Yolculuk Sigortaları,

☑Profesyonel Fotoğraf Çekimi,

☑Profesyonel Rehberlik,

☑Sigortalar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLET:

❌ Kişisel Aktiviler

❌ Kişisel Harcamalar

FİYAT SEÇENEKLERİ VE KAPSAMLARI :

🔍PAKET 1 KAPSAMINA GİREN HİZMETLER : 

Gidiş Dönüş Ulaşım, Giresunda Yöresel Açık Büfe Kahvaltı, Ordu ;Boztepeye Çıkmamızı Sağlayan Teleferik Ücreti, Ordu Boztepe’de Muhteşem Manzara Karşı Alacağımız Yöresel Öğle Yemeği, Amazon Adası Giriş Ücreti, Samsun Atakum’da 4 veya 5 Yıldız Konaklaması, Amasya Aşıklar Müzesi Giriş Ücreti, Amasya’da Muhteşem Manzara Karşı Alacağımız Bol Menülü Öğle Yemeği, Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Müzesi Giriş Ücreti, Amasya Şehzadeler Müzesi Giriş Ücreti, Amasya Müzesi Giriş Ücreti, Amasya’da Alacağımız Yöresel Akşam Yemeği,Araç içi İkramlar,Yolculuk Sigortaları,Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Profesyonel Rehberlik,Sigortalar Dahil

FİYAT :

🔴Hafta Sonu Turlarında  340 ₺,

Hafta İçi Turlarında 320 ₺

NOT : Bu Pakette Kişisel Aktiviteler ( Yamaç Paraşütü ) ve Kişisel Harcamalarınız Dışında Herhangi Bir Extra Ödeme Yoktur.

🔍 PAKET 2  KAPSAMINA GİREN  HİZMETLER :

Gidiş – Dönüş Ulaşım,  Samsun Atakum’da 4 veya 5 Yıldız Otel Konaklaması ,  Otelimizde Alacağımız Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği, Yolculuk Sigortaları, Profesyonel Rehberlik, Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Araç İçi İkramlar  Dahil ,

FİYAT :

🔴Hafta Sonu Turlarında  250 ₺,

Hafta İçi Turlarında 225 ₺

NOT : Bu Pakette Bu Pakette Giresunda Yöresel Açık Büfe Kahvaltı, Ordu ;Boztepeye Çıkmamızı Sağlayan Teleferik Ücreti, Ordu Boztepe’de Muhteşem Manzara Karşı Alacağımız Yöresel Öğle Yemeği, Amazon Adası Giriş Ücreti,  Amasya Aşıklar Müzesi Giriş Ücreti, Amasya’da Muhteşem Manzara Karşı Alacağımız Bol Menülü Öğle Yemeği, Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Müzesi Giriş Ücreti, Amasya Şehzadeler Müzesi Giriş Ücreti, Amasya Müzesi Giriş Ücreti, Amasya’da Alacağımız Yöresel Akşam Yemeği FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.

REZERVASYON HAKKINDA :

Ön Rezervasyon Yapıldıktan Sonra Kesin Kayıt İşlemi İçin 100 TL Kaparo Ödemeniz Gerekiyor.

Kaparo Ödeme İşleminizi

Ofise Gelerek(Çaykara Cad.Orbay İs Merkezi Kat:5 No:10 Vıp Pal Tours İle İçe İçe) Adresinden Makbuz Karşılığında Yapabilirisiniz.
 Ofise Gelme Turumu Olmayan Misafirlerimiz İse Acentemızdan Acenta IBAN ve Hesap Numarasını Öğrenerek Online Bankacılık Yöntemi İle Kaparoyu Ödeyebilir.

Ön Rezervasyon Yaptıktan Sonra Tur Hareket saatine 3 Gün Kalana  Kaparo Ödemesi Yapmak Zorunludur.

Kaparo Tura Katilan Kisilerin Tur Kaydini Keyfi Iptal Edip Acentemizi Magdur Etmemesi Icin Aliniyor.

Kaparo Ödedikten Sonra Geri Kalan Ödemeyi Tur Esnasında Ödeyebilirsiniz.

Kaparo Sayı Bildirilen Otel, Restaurantlara Mahcup Duruma Düşüp E.G.O TOURS Şirketinin Güvenirliliğini Sarsılamasını ve Kesin Kayıt İşlemi Yapan Misafirlerimizin Keyfi İptaller Sonucu Otobüs Seçerken Tura Katılan Misafirlerimizin Mağdur Edilmesini Engellemek İçin Alınmaktadır.

 Kaparo Alındıktan Sonra Kaparonun İadesi Kesinlikle Yapılmacaktır.
Hava durumu,Doğal Afetler Gibi Turun Seyrini Etkileyecek Durumlarda EGO TOURS Turu Iptal Ederse Kaparo Iadesi Sadece Bu Durumda Gerçekleşir. ve Tura Başvuran Herkesin Ödediği Kaparo Teslim Edilir.

AYRINTILI GEZİ PROGRAMI :

➡ Toplu Ulaşım Olmadığı İçin Servis Atarak Misafirlerimizi Evlerine En Yakın Duraktan Alıyoruz.

➡ Yolculuk Güzergahımız Aşkale, Bayburt Gümüşhane Güzergahında Oluyor. Yaklaşık 3 Saatlik Yolculuktan Sonra İlk Mola Vereceğimiz Yere Gümüşhane’nin Yöresel Tatlısının Fabrika Satış Mağazası Olan Gümüş Köme Pestilde Yarım Saat Dinlenme ve Alış Veriş Molası Veriyoruz. Molanın Ardından Gümüşhane Kürtün Yol Ayrımından Giresun Tirebolu’ya Doğru Hareket Ediyoruz.

➡ Akşam Yolculuğundan Sonra Yaklaşık Saat 7.00 Saatlerinde Giresun’un Tirebolu İlçesinde Bulunan Muhteşem Deniz Manzarasına Sahip Kahvaltı Mekanına Varıyoruz.

➡Burada Alacağımız Kahvaltımız Giresun Yöresel Yemeklerininde Bulunduğu Açık Büfe Şeklinde Oluyor. Kahvaltısını Bitiren Misafirlerimiz Çay Alışverişi ve Hediyelik Eşya Alış Verişi İçin Kısa Bir Alışveriş Yapabilir. Veya Deniz Manzarasında Fotoğraflarını Çekilebilirler.

➡ Kahvaltımızı Aldıktan Sonra İlk Durağımız Giresun Kalesi. Yarım Ada Üzerine Kurulmuş Muhteşem Bir Manzaraya Sahip Giresun Kale’sinde Topal Osman’ın Mezarını Ziyaret Ediyoruz ve Muhteşem Manzaralarda İnstagramı Sallayacak Fotoğraflar Çekiliyoruz. �

➡ Giresun Kalesi Ziyaretimizi Tamamladıktan Sonra Ordu Şehir Merkezine Doğru Yol Alıyoruz. Yaklaşık 1 Saat Yolculuğumuzdan Sonra Ordu Şehir Merkezinde Bulunan Muhteşem Manzaraya Sahip Ordu Boztepe’ye Çıkabilmek İçin Teleferiklerin Önüne Varıyoruz.
➡ Heyecanlı ve Muhteşem Bir Yolculuktan sonra Ordu Boztepe’ye Varıyoruz. Burada Serbest Zaman Veriyoruz. Dileyen Misafirlerimize Yamaç Paraşütü Yaptırmak İçin Hocalarımızın Yanına Varıyoruz. ve Uçmak İsteyen Misafirlerimizle Ömür Boyunca Unutamayacağı Bir Atlayış Gerçekleştiriyoruz. Atlayışımızda Muhakkak Profesyonel Hocamız Bulunacaktır. ( Yamaç Paraşütü Fiyata Dahil Değil ve Dolayısıyla Katılımda Zorunlu Değildir.)
➡ Serbest Zamandan Sonra Ordu Boztepe’de Bulunan Lüks Lokantada Yemek İçin Tekrar Toplanıyoruz. Yemeğimizi Aldıktan Sonra Teleferikle Yine Heyacanlı Bir Yolculuktan Sonra Otoparkta Bulunan Aracımızın Yanına Varıyoruz. Ve Samsun Şehir Merkezine Doğru Gidiyoruz.
➡ Yol Güzergahında Bulunan Fındık Toptan Satış Mağazasından Fındık Alış Verişimizi Yapıyoruz. Ve Samsun’a Yolculuğumuza Devam Ediyoruz.
➡ Samsun Şehir Merkezinde ki İlk Durağımız Amisos Tepesi Kral Mezarları. Amisos Tepesi ve Kral Mezarlarını Gezdikten Sonra Hemen Karşımızda Bulunan Samsun Batı Parka Geçiyor ( Amazon Adası) ve Fotoğraflarımızı Çekiliyoruz.
➡ Amazon Adası Samsun Batı Park’ı Gezdikten Sonra Samsun Şehir Merkezine Geliyoruz. ve Karadeniz’in En Gelişmiş Şehri Samsun’da Misafirlerimize Gönüllerince Vakit Geçirebilmeleri İçin Serbest Zaman Veriyoruz.
➡ Serbest Zaman Sonrası Samsun Şehir Merkezinde Bulunan 4 Yıldızlı Otelimize Doğru Yola Çıkıyoruz. Otelimize Vardıktan Sonra Herkes Anahtarını Teslim Alıyor ve Odasına Yerleşiyor.
➡ Akşam Yemeği İçin Otelimizin Restaurantında Buluşuyor ve Açık Büfe Yemeğimizi Alıyoruz. Yemeğimizi Yedikten Sonra 1. Günün Yorgunluğunu Atmak İçin Odalarımıza Yerleşiyor ve İstirahat Ediyoruz.
2. GÜN ( Sadece Amasya )
➡ Muhteşem Bir Kahvaltı İle Güne Merhaba Diyoruz. Kahvaltımızı Aldıktan Sonra 8.30 Sularında Depar Diyoruz ve Havza Atatürk Evine Doğru Yol Alıyoruz.
➡ Yaklaşık 1 Saatlik Yolculuk Sonrasında Havza’ya Varıyoruz. Havza’da Bulunan Kritik Görüşmelerin Yapıldığı İlk Cumhurbaşkanlığı Forsunun Bulunduğu, Kurtuluş Mücadelemizin İlk Kıvılcımının Atıldığı Müzemizi Ziyaret Ediyoruz. Havza da ki Ziyaretimizi Tamamladıktan Sonra Amasya’ya Doğru Gidiyoruz. Amasya’da ki İlk Durağımız Amasya Ferhat İle Şirin Aşıklar Müzesi. Rehberimiz Eşliğinde Burada En Büyük Aşkların Yer Aldığı 8 Kapıyı Gezmeye Başlıyoruz. Rehberimizin Muhteşem Anlatımıyla Sırasıyla
Ferhat İle Şirin,
Kerem İle Aslı,
Leyla İle Mecnun,
Mimar Sinan İle Mihrimah Sultan,
Romeo İle Juliet,
Köy Aşıkları,
Ozanların Aşkı,
Ve En Büyük Aşk “Allah Aşkı” nın Bulunduğu Odaları Geziyoruz.
➡ Tüm Odaları Gezikten Sonra Amasya Aşıklar Müzesi Önünde Grup Olarak Toplu Hatıra Fotoğrafı Çekiliyoruz.
➡ Hatıra Fotoğramızı Çektikten Sonra Rehberimiz Eşliğinde Ferhat İle Şirin’in Gıyabi Mezarı Ziyaret Ediyoruz. Bu Mezar Ziyaretinden Sonra Ferhat’ın Şirin İçin Deldiği Yolun Yarısına Kadar Çıkıyoruz. Yolun Bittiği Yerden Geri Dönüyoruz. Aramıza geçmeden önce Hediyelik Eşya Satış Yerinde Serbest Zaman Veriyoruz. Dileyen Misafirlerimiz Alışveriş Yapabilir. Dileyen Misafirlerimiz İse Orada Bulunan Yöresel Yiyeceklerin Tadına Bakabilir.
➡ Burada ki Serbest Zamandan Sonra Öğle Yemeği Alacağımız Lüks Restaurantımıza Geçiyoruz. Öğle Yemeğimizi Alıyoruz. Öğle Yemeğinden Sonra ki İlk Durağımız İlhanlı hükümdarı Sultan Olcaytu Mehmed Han Zamanında Yapılan Daruşşifa Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Müzesini Geziyoruz. Rehberimizin Anlatımıyla 1300 Yıllardan Kalan ve Müzede Sununlan O Zamanın Sağlık Gereçlerini Tanıyoruz.
➡ Sabuncuoğlu Tıp ve Cerrahi Müzesinden Sonra Ki Durağımız Tarihi Yeşil Irmak Etrafında Bulunan Muhteşem Mimarisi İle Dikkat Çeken Amasya Evleri’nin Karşısında Bulunan Özçekim ( Selfie) Yapan Şehzade Heykelinin Önüne Varıyoruz. Burada 10 Dakika Fotoğraf Molası Verdikten Sonra Şehzadeler Müzesine Varmak İçin Amasya’nın En İşlek Çarşısının Önünden Geçiyoruz. Serbest Zamanımızı Burada Vereceğimiz İçin Burayı Teğet Geçip Şehzadeler Müzesine Geliyoruz. ve Rehberimizin Anlatımıyla Osmanlı Şehzadelerini Tanıyoruz.
➡ Şehzadeler Müzesinden Sonra ki Durağımız Yıldırım Beyazıd Kulliyesi. Burada 10 Dakikalık Serbest Zaman Veriyoruz. Dinlenmek İsteyenler Dinleniyor Namaz Kılmak İsteyen Misafirlerimiz İse Namazını Kılıyor.
➡ Tekrar Toplandıktan Sonra Yıldırım Beyazıd Külliye’sinin Hemen Karşısında Bulunan Amasya Müzesine Gidiyoruz. Burada Rehberimizin Anlatımını Dinliyoruz. Işıklar Kapandıktan Sonra Hazırlanan Panoromik Çekimi İzliyoruz. 10 Dakikalık Bu Görsel Şölenden Sonra Amasya Müzesinden Ayrılıyoruz.
➡ Bu Görsel Şölenden Sonra Amasya Yeşilırmak Kenarında Bulunan Tarihi Konakların En Güzel Görselinin Olduğu Yerde Serbest Zaman Veriyoruz.
➡ Serbest Zaman Sonrasından Sonra Erzurum’a Doğru Yol Alıyoruz. 15 Dakikalık Yolculuktan Sonra Amasya da ki Son Kez Meşhur Amasya Elması Almak İçin Kısa Bir Alış veriş Molası Veriyoruz.
➡ Yaklaşık 8 Saatlik Yolculuk Sonrasında Erzurum’a Dönüyoruz. ve Yine Yeni Bir E.G.O TOURS Turunda Görüşmek Üzere Sizlerle Vedalaşıyoruz.

DAHA DETAYLI BİLGİLER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNK VASITASIYLA REZERVASYON YAPABİLİRSİNİZ. REZERVASYON İŞLEMİNDEN SONRA BİZ SİZE EN KISA SÜRE DE DÖNÜŞ YAPICAZ

Orta Karadeniz Turu

HAFTA SONU TUR TARİHLERİ :                              HAFTA İÇİ TUR TARİHLERİ :

➡ Cumartesi 02 .00 Erzurum Hareket.                  ➡ Çarşamba 02.00 Erzurum Hareket.

➡ Cumartesi Tur Programı 1. Gün                           ➡ Çarşamba Tur Programı 1. Gün

➡Pazar Tur Programı 2. Gün                                    ➡ Perşembe Tur Programı 2. Gün

➡ Pazartesi 05.00 Erzurum Varış                            ➡  Cumartesi 05 . 00 Erzurum Varış.

TUR TARİHLERİ :
➡ 29 Nisan Cumartesi Gece 02.00 Erzurum Hareket.
➡ 29 Nisan Cumartesi 1. Gün( 06.30 – 21.00 Arası Tur Programı )
➡ 30 Nisan pazar          2. Gün
➡  1  Mayıs Pazartesi 05.00 ( En Geç ) Erzurum Varış.
  • AÇIKLAMALAR:

❌ 0-2 Yaş Çocuklardan Ulaşım Ücreti Alınmaz,Koltuk Verilmez.
❌ 3-6 Yaş Çocuklardan Koltuk Karşılığı Sadece Ulaşım Ücreti Alınır.
❌ Tur Öncesinde veya Tur İçerisinde Hava Muhalefeti Deprem,Sel,Yangın vb. Gibi Sebeplerden Dolayı Yapılamayan Turlarda EGO TOURS Seyahat Acentesinin Sorumluluğu Yoktur.
❌ Rezervasyon Esnasında Koltuk Numarası Verilmez. Kesin Kayıt – Sırasına Göre Sistem Otomatik Yerleştirme Yapar.
❌ Yeterli Katılım Sağlanmadığında Önceden Haber vermek Kaydıyla Turu İptal Etme Hakkı EGO TOURS’da Saklıdır.
❌ Hiç Bir Turda Büyük Otobüs Garantisi Verilemez. Araç Katılım Sayısına Göre Belirlenir. 12 İla 15 Kişi Arası Özel Bagaj Taktırılmış, Buzdolaplı Volkswagen Crafter, 25 İle 39 Kişi Arası Yine Daha Yeni Sıfır Km Alınan 2015 Model Turizm İçin Özel Üretilmiş Koltuk Aralığı Geniş Boyut Rahatlığı Nedeniyle Virajlı Bölgelere Kolay Ulaşabilen 4 Körüklü Otokar Doruk, 40 İla 55 Kişi Arası 2016 Model Temsa Safir Markalı Araç Seçilmektedir.
❌ Genel Olarak Misafirlerimizin %95 lik Kesimi Bayandır. Meslek Grubu Olarak Öğretmen,Doktor, Hemşire Gibi Memur Kesimi Turlarımıza Katılmaktadır.
❌ Rehber Gerekli Gördüğü Takdirde Turun Seyrinde Değişiklik Yapabilir.

KONAKLAMA HAKKINDA :

❌ Turumuza Başvuran Misafirlerimiz Kendi Konaklama Şeklini Kendi Belirliyor. Misafirlerimiz Nasıl Konaklamak İsterse Odalar O Şekilde Ayarlanıyor.

❌ Turumuza Katılan Misafirlerimiz Tanımadığı Bir Başka Kişi İle Aynı Oda da Kesinlikle Konaklama Yapmaz.

❌ Tüm Odalarımız Çift Kişi Konaklayacak Şekilde Ayarlanmıştır.

❌ Sadece Tek Kişilik Odada Konaklama Yapmak İsteyen Misafirlerimizin Fiyat Farkı Ödemesi Gerekiyor.

❌ Onun Haricinde ki Misafirlerimizin Konaklama Tercihleri Ne Olursa Olsun Extra Bir Ücret Talep Edilmez.

E.G.O TOURS TURLARININ HİÇ BİRİNDE MÜZE KARTI FİYATA DAHİL DEĞİLDİR.

❌ Müze Kart Şahsa Ait Kimlik Şeklinde Çıkarılıyor. Ve Türkiye’nin Bütün Devlet Müzelerinde Ücretsiz Giriş Yapma İmkanı Sağlıyor. Öğrenci ve Öğretmenler İçin Müze Kartı %50 Oranında İndirimli Veriliyor. Tek Giriş Müze Fiyatları Hemen Hemen Müze Kart Fiyatına Denk Geldiği İçin Tavsiyemiz Kesinlikle Müze Kartı Çıkarmanızdır.Müze Kartınızı Tura Çıkmadan Dumlu Avm’nin Karşısında Bulunan Yakutiye Medresesinden Çıkarmanızı Şiddetle Tavsiye Diyoruz.