Günübirlik Erzurum Şehir Turu

Previous Image
Next Image

info heading

info contentE.G.O TOURS  Günübirlik Erzurum Turu Narman Peribacaları – Tortum Gölü – Tortum Şelalesi – Yedi Göller – Öşvank Kilisesinin Gezileceği Tortum Gölü’nde Mükemmel Ötesi Bir Heyacan Yaşatan KANO TURU  Yapacağımız Turumuz Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği, Kano Turu, Gidiş Dönüş UIaşım,Rehberlik Sigortalar DAHİL 85 TL!!
Kontenjan Dolmadan Yerinizi Ayırt Edin !

Fiyata Dahil Olmayan Tek Aktivite Profesyonel Eğitmenlerimiz Eşliğinde Uzundere de Yapacağımız Rafting Turudur.

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼

E.G.O TOURS’UN HER HAFTA SONU DÜZENLEDİĞİ DİĞER TURLARIN HANGİSİ OLDUĞUNA VE DETAYLARINA AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYI TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ !

https://www.facebook.com/ErzurumOrganizasyon/events

DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON :

0541 25 25 444

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼

OFİS:

Çaykara Cad. Öğretmen Evi Karşısı Vodafone Üstü
Orbay İş Merkezi Kat:5 No:1

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼

Gezi Programı;

█• Serpme Kahvaltı ( Bal, Yağ, Yumurta, Zeytin,Peynir,Kaymak,Sınırsız Çay, Domates, Salata)

█• Narman Peribacaları

█• Tortum

█• Uzundere

█• Tortum Şelalesi Serbest Zaman

█• Tortum Gölü Kenarında Yarım Ada’da Öğle Yemeği ( Tavuk Izgara veya Alabalık, Tatlı, Salata + İçecek)

█• Yarım Ada’da Göl’de Kano Keyfi

█• Uzundere Rafting turu

Ayrıntılı Gezi Programı :

# Sabah 05.30’da Misafirlerimizin Belirttiği Duraktan Misafirlerimizi Alıyoruz. 06.00 Sularında Yola Çıkıyoruz.
# Serpme Kahvaltımızı ( Bal, Yağ, Yumurta, Zeytin,Peynir,Kaymak,Sınırsız Çay, Domates, Salata) Aldıktan Sonra Narman Peri Bacalarına Doğru Yola Çıkıyoruz.

# İlk Durağımız Erzurum’da Yaşayan İnsanlar Tarafından Bölge İçi Turizminde de Çok Tanınmamış Olan Fakat Türkiye’nin Tüm Şehirlerinden ve Özellikle Kış Aylarında Yabancı Ülkelerden Gelen Turistlerin Sıkca Ziyaret Ettiği Narman Peribacaları. Rehberimiz Eşliğinde Peri Bacalarının Oluşumunu Dinletikten Sonra Fotoğraf Çekimi İçin Serbest Zaman Veriyoruz.

# Narman Peri Bacalarında Verilen Serbest Zamandan Sonra Asya ve Avrupa’nın En Yüksek Çağlayanı Olan, Muhteşem Ötesi Bir Güzelliğe Sahip Tortum Şelalesine Varıyoruz. Burada Şelaleyi Keşfetmek Amacıyla Rehberimizle Kısa Bir Tanıtım Gezisinden Sonra Fotoğraf Çekimi İçin Serbest Zaman Veriyoruz.

# Serbest Zamandan Sonra Denizden Yüksekliği 800 m Olan Tortum Gölü Havzasından Sızan Suların Oluşturduğu İrili Ufaklı ve Zümrüt Gibi Yeşillikler Arasında Sıralanan Göllerden Oluşan ve Ağaçların Yeşili, Göllerin Maviliği İle Kuçaklaşan Bölge Halkının Sıkca Uğradığı Yedi Göllere Varıyoruz. Burada ki Muhteşem Fotoğraf Molası İçin Serbest Zaman Veriyoruz.

# Serbest Zamandan Sonra Yemek ve Kano Turu İçin Yarım Adaya Varıyoruz. Burada Set Menü Eşliğinde Tortum Gölü Kenarında Yemeğimizi Alıyoruz.

# Yemekten Sonra Kano Turu Yapmak İçin Can Yeleklerimizi Alıyoruz. Kano Nasıl Yapılır Öğreniyor ve Kano Turumuzu Yapıyoruz.

# Tüm Misafilerimiz Kano Turu Heyecanını . Unutulmaz Anılar Arasına Katmak İçin Fotoğraflarımızı Çekilip Erzurum Şehir Merkezine Doğru Yola Çıkıyoruz.

ÖNEMLİ:

Rehber Gerekli Gördüğü Taktirde Turun Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Bu Değişiklikte İlan Edilen Tur Sürküsünden Eksiklik Olmaz. Sadece Gidilecek Turistik Bölgenin Yoğunluğu Düşünülerek Gezme Sırası Değişir !

TUR İÇİN GEREKLİ OLANLAR :

█• Tortum Gölü’nde Kano Yapacak Olan Misafirlerimiz Yanlarına Muhakkak Yedek Kıyafet Almak Zorundalar . Çünkü Kesinlikle Kano Turunda Islanacaksınız.

█• Tortum Gölü’nde Kano Yapacak Olan Misafirlerimiz Yanlarına Muhakkak Yedek Kıyafet Almak Zorundalar . Çünkü Kesinlikle Kano Turunda Islanacaksınız.

EN ÇOK SORULAN SORULAR:

1 – Ben Hiç Kano Turu Yapmadım. Tereddütlerim Var Acaba Yapabilir miyim ?

– Size Sizin Hakkınızda Bilmediğiniz Bir şey söyleyelim O Zaman. Siz Amatör Kanocusunuz. Kanoya Bir Cesaret Bindikten Sonra Sözümüzün Gerçekliğini Göreceksiniz 🙂 Bindikten Sonra Hiç İnmek İstemeyeceksiniz.

2- Kano Devrilir mi ve Güvenlik Tedbirleri Neler. ?

– Öncelikle Kano Nasıl Yapılır diye Ön Bilgisini Verilecek . Ayrıca Kanoya Can Yeleğinizi Almadan Binmek kesinlikle Yasaktır. Kanonun Devrilmesi Söz Konusu Değildir. Devirmeyi İsteyen Kişi Bile Kanoyu Devirmek İçin zorlanır 🙂

1 – Ben Hiç Rafting Turu Yapmadım. Tereddütlerim Var Acaba Yapabilir miyim ?

NOT:(Geçici bir süreliğine rafting yapılamamaktadır sebebi acentayla kaynaklı olmayıp bir takım iyileştirilmeye gidildiği için rafting turları ayder de fırtına vadisinde ve Erzurum çevresinde yasaklanmıştır…)

– Öncelikle Rafting Turu Nasıl Yapılır diye Ön Bilgisini Verilecek . Ayrıca Rafting Botuna Can Yeleğinizi Almadan Binmek kesinlikle Yasaktır. ve Her Botta 2 Tane Profesyonel Rafting Hocası Muhakkak Bulunacaktır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :

█• Gidiş Dönüş Ulaşım

█• Pasinlerde 1. Gün Sabah Kahvaltısı

█• Öğle Yemeği

█• Tortum Gölünde Kano

█• Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

█• Yolculuk Sigortaları

█• Acente ve Firma Refakati

█• Profesyonel Rehber

Evet Sadece 85 TL

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

█• Uzundere de ki Rafting turu

Açıklama;

*0-2 Yaş Çocuklardan Ulaşım Ücreti Alınmaz,Koltuk Verilmez.

*3-6 Yaş Çocuklardan Koltuk Karşılığı Sadece Ulaşım Ücreti Alınır.

*Tur Öncesinde veya Tur İçerisinde Hava Muhalefeti Deprem,Sel,Yangın vb. Gibi Sebeplerden Dolayı Yapılamayan Turlarda EGO TOURS Seyahat Acentesinin Sorumluluğu Yoktur.

*Rezervasyon Esnasında Koltuk Numarası Verilmez.
*Yeterli Katılım Sağlanmadığında Önceden Haber vermek Kaydıyla Turu İptal Etme Hakkı EGO TOURS’da Saklıdır.
*Bütün Fiyatlarımıza K.D.V DAHİLDİR.

*Rehber Gerekli Gördüğü Takdirde Turun Seyrinde Değişiklik Yapabilir.