DOĞUKARADENİZ

doğukaradeniz-1

 

➡AYRINTILI GEZİ PROGRAMI :

TUR TARİHLERİ : 

👁‍🗨 19 – 20 Nisan 2017 ( Çarşamba -Perşembe )

👁‍🗨 22 -23 Nisan 2017 ( Cumartesi – Pazar )

👁‍🗨 29 – 30 Nisan 2017 ( Cumartesi – Pazar )

Genel Hatlarıyla

Çoruh Nehri Karaca Mağarası Atatürk Köşkü
Ayasofya Camii Akçaabat Cemil Usta Uzun Sokak
Boztepe Uzungöl Konaklama Fırtına Vadisi
Ayder Yaylası Rize Botanik Rafting, Ziplene

FİYAT SEÇENEKLERİ VE KAPSAMLARI :

🔍PAKET 1 KAPSAMINA GİREN HİZMETLER : 

Gidiş Dönüş Ulaşım, Atatürk Köşkü Giriş Ücreti, 1. Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı,Gümüşhane Karaca Mağarası Giriş Ücreti,Hamsiköy Sütlacı,Trabzon/Akçaabat Cemil Usta’daki Bol Menülü Öğle Yemeği,Trabzon Uzungöl Manzarasında  Akşam Yemeği, Trabzon Uzungöl’de Konaklama, Uzungöl Manzarasında Yöresel Açık Büfe Sabah kahvaltısı, Rize Fırtına Vadisindeki Bol Menülü Yöresel  Öğle Yemeği, Araç içi İkramlar,Yolculuk Sigortaları,Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Profesyonel Rehberlik,Sigortalar Dahil

FİYAT :

🔴Hafta Sonu Turlarında  320 TL,

Hafta İçi Turlarında  

NOT : Bu Pakette Kişisel Aktiviteler ( Ziplene – Rafting ) ve Kişisel Harcamalarınız Dışında Herhangi Bir Extra Ödeme Yoktur.

NOT :19-20 mayıs’taki doğu karadeniz turundaki 30 tl lik farkın sebebi 29 mayıs tatilinde bölgenin çok yoğun olmasından ötürü otellerin acentalara verdiği fiyatlardaki artıştan kaynaklanmaktadır.

 

🔍 PAKET 2  KAPSAMINA GİREN  HİZMETLER :

Gidiş – Dönüş Ulaşım,  Uzungöl’de Konaklama , Uzungöl Otelimizde Alacağımız Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği, Yolculuk Sigortaları, Profesyonel Rehberlik, Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Araç İçi İkramlar  Dahil ,

FİYAT :

🔴Hafta Sonu Turlarında  255 TL,

Hafta İçiTurlarında 21o TL 

NOT : Bu Pakette Gümüşhane Karaca Mağarası Giriş Ücreti , Hamsiköy Sütlaç Ücreti , Atatürk Köşkü Giriş Ücreti , Fırtına Vadisinde ki Yöresel Öğle Yemeği, Ziplene ve Rafting Ücreti, Kişisel Harcamalarınız DAHİL DEĞİLDİR.

NOT :19-20 mayıs’taki doğu karadeniz turundaki 30 tl lik farkın sebebi 29 mayıs tatilinde bölgenin çok yoğun olmasından ötürü otellerin acentalara verdiği fiyatlardaki artıştan kaynaklanmaktadır.

REZERVASYON HAKKINDA :

Ön Rezervasyon Yapıldıktan Sonra Kesin Kayıt İşlemi İçin 48 Saat İçerisinde 100 TL Kaparo Ödemeniz Gerekiyor.

Aşağıdaki link vasıtasıyla rezervasyon işlemini gerçekleştirebilirsiniz…kesin kağıt işlemidir.

Doğu Karadeniz Turu

Kaparo Ödeme İşleminizi

Ofise Gelerek(Çaykara Cad.Orbay İs Merkezi Kat:5 No:10 Vıp Pal Tours İle İçe İçe) Adresinden Makbuz Karşılığında Yapabilirisiniz.
 Ofise Gelme Turumu Olmayan Misafirlerimiz İse Acentemızdan Acenta IBAN ve Hesap Numarasını Öğrenerek Online Bankacılık Yöntemi İle Kaparoyu Ödeyebilir.

Ön Rezervasyon Yaptıktan 48 Saat Sonra Kaparo Ödemesi Yapmayan Kişilerin Rezervasyonu İptal Edilecektir.

Kaparo Tura Katilan Kisilerin Tur Kaydini Keyfi Iptal Edip Acentemizi Magdur Etmemesi Icin Aliniyor.

Kaparo Ödedikten Sonra Geri Kalan Ödemeyi Tur Esnasında Ödeyebilirsiniz.

Kaparo Alma Süresi Tura Rezervasyon Yaptıktan Sonra Keyfi İptallerin Artmasından Dolayı 48 Saate Düşürülmüştür.

Kaparo Sayı Bildirilen Otel, Restaurantlara Mahcup Duruma Düşüp E.G.O TOURS Şirketinin Güvenirliliğini Sarsılamasını ve Kesin Kayıt İşlemi Yapan Misafirlerimizin Keyfi İptaller Sonucu Otobüs Seçerken Tura Katılan Misafirlerimizin Mağdur Edilmesini Engellemek İçin Alınmaktadır.

 Kaparo Alındıktan Sonra Kaparonun İadesi Kesinlikle Yapılmacaktır.
Hava durumu,Doğal Afetler Gibi Turun Seyrini Etkileyecek Durumlarda EGO TOURS Turu Iptal Ederse Kaparo Iadesi Sadece Bu Durumda Gerçekleşir. ve Tura Başvuran Herkesin Ödediği Kaparo Teslim Edilir.

 AYRINTILI GEZİ PROGRAMI :

1.GÜN
(Bayburt , Gümüşhane Karaca Mağarası, Atatürk Köşkü ve Ayasofya Camii, Boztepe Uzunsokak)
⤵ Harika Bir Hafta Sonu Cumartesi Sabahında Saat 04.00 Sularında Servis Atarak Misafirlerimizi Evlerine En yakın Duraktan Alıyoruz. Servis İşlemi Bittikten Sonra Sabah 5.30 Civarında Muhteşem Bir Hafta Sonu Tatili için Bayburt Şehir merkezine Doğru Harekete Geçiyoruz. Tahmini Bir Buçuk Saatlik Yolculuk Sonrasında Kahvaltı Alacağımız Mekana Varıyoruz.
⤵ Kahvaltıdan Sonra Her Yanı Cennet olan Güzel Türkiye’mizin En Küçük Şehirlerinden Biri Olma Özelliğini Taşıyan Bayburt’ta Bayburt Saat Kulesi, Bayburt Kalesi Etrafında Küçün Bir Bayburt Turu Yapabilirsiniz.
⤵ Panoromik Bayburt Gezisi Sonrası ”Gezen İnsan Güzel İnsandır. ”Diyip Misafirlerimizi Tanıştırıyoruz. Aile Ortamının Oluşmasını Yavaş Yavaş Başlatan Bu Tanışmadan ve Rehberimizin Kısa Tanıtım Konuşmasından Sonra Turumuza Başlıyoruz.
⤵ Bayburt’tan Sonra ki Durağımız Masmavi Gökyüzünün Eşliğinde Yeşilin Bin Bir Tonunu Görebileceğiniz Yaylaları Geçerek Varacağımız KARACA MAĞARASI.
⤵ Karadeniz Müzikleri Eşliğinde Yeşilin Bin Bir Tonunu Göreceğimiz Yolculuğumuz Yaklaşık 1.30 Saat Sürecek. Gümüşhane’ nin Torul İlçesinden 1502 Metre Yükseklikte ki Karaca Mağarasına Çıkarken Muhteşem Manzaralar Göreceğiz. Heyacanlı Yolculuk Sonrasında Karaca Mağarasına Giriş Yapıyoruz.
⤵ Bu Mağara Görenlerin Tekrar Görmek İstedikleri, UNESCO’nun Dünya Miras Listesine Girecek Güzellikte ve Değerde Bir Mekan. Astım Hastalığına iyi Gelen Muhteşem Bir Turizm Mirasıdır. Dolayısıyla Mağara içerisinde ki Sarkıt ve Dikik Gibi V.s. Muhteşem Oluşumların Zarar Görmemesi İçin Mağarada Fotoğraf Çekimi Yasaktır.
⤵ Mağara Rehberinden Mağara Hakkında Bilinmesi Gerekenleri Öğrendikten Sonra Mağaradan Çıkış Yapıyoruz.
⤵ Çıktıktan Sonra 1502 metre Yükseklikten Muhteşem Karadeniz Yaylalarına Karşı Profesyonel Makinalarımız Tarafından ( Nikon – Canon ve Gopro ) Profesyonel Fotoğraflarınızı Biz Çekeceğiz. Siz Sadece Size Söylediğimiz Pozları Verin Yeter
⤵Trabzon Yolu Üzerinde Karaca Mağarasına 10 Dk Mesafede Olan ve Gümüşhane’nin Dünyaca Ünlü Lezzeti Pestil ve Kömeyi Tatmak İçin Gümüş Köme Pestil Fabrika Satış mağazasında Kısa Bir Mola Veriyoruz. Sınırsız Köme, Pestil ve Çay İkramımızdan Sonra Alış Veriş İçin Durduğumuz Fabrikadan Herkes Alış verişini Tamamladıktan Sonra Çıkıyoruz ve Tekrar Karadeniz Müzikleri Eşliğinde Trabzon’a Doğru Yolumuza Devam Ediyoruz.
⤵ Yolculuk Esnasında Bol bol Sohbet Ediyor ve Eğleniyoruz.
⤵ Yine Yaklaşık 2 Saatlik Yolculuk Sonrasında Trabzon’un En Meşhur Yemeği Akçaabat Köfteyi Tatmak İçin Akçaabat Köfteyi En iyi Yapan Yer Sahil Kenarında Muhteşem Manzaraya Sahip Trabzon’un En Lüks Mekanı Cemil Ustaya Varıyoruz.
⤵ Doyurucu Akçaabat Menüsü, Muhteşem Salatası, Ayran ve Trabzon Cemil Ustanın Kendine Özgü Prens Tatlısını Tattıktan Sonra Günün Tüm Yorgunluğunu Atıyoruz.
⤵ Yemek Sonrası Akçaabat Sahilinde Vereceğimiz Serbest Zamanda Sahil Kenarında Kısa Bir Yürüyüş Yapabilirsiniz.
⤵ Cemil Usta ve Akçaabat’tan Ayrıldıktan Sonra Yaklaşık 15 Dakikalık Yolculuk Sonrasında Atatürk Köşküne Varıyoruz.
⤵ Atatürk Köşkü Gezimizi Tamamladıktan Sonra Yaklaşık 15 Dakikalık Yolculuk Sonrasında Önceden Camii Olan ve Şu Anki Hükümet Tarafından Tekrar Camiye Çevrilen Buram Buram Tarih Kokan Muhteşem Manzaraya Sahip Ayasaofya Camiisini Geziyoruz.
⤵ Trabzon’un En Büyük Değeri, Tarihi Mirası Ayasofya Camisini Gezdikten Sonra 10 Dakikalık Yolculuk Sonrasında Manzaraya Doyacağımız Trabzon Boztepe’ye Çıkıyoruz. Ve Muhteşem Trabzon Manzarasında Semaver Çayımızı içip, Sohbet Ediyoruz.
⤵ Boztepe’de Fotoğraflarımızı Çekildikten Sonra 5 Dakikalık Yolculuk Sonrasında Trabzon’un En Meşhur Yeri Uzun Sokağa Varıyor Burda Serbest Zaman Veriyoruz.
⤵ Burada ki Serbest Zamandan Sonra Trabzon Merkezde ki Otelimize Yerleşiyoruz. Otelimizin Sahile Bakan Kısmında Trabzon’un En Lüks Restaurantlarından Biri Bulunmaktadır. Akşam Yemeğimizi Kebab, Salata,içecek, Çorba Gibi Doyurucu Menüsüyle Alıp Karnımızı Doyuruyoruz. Karnımızı Doyurduktan Sonra Dinlenmek İçin Odalarımıza Geçiyor ve Dinleniyoruz.
2. GÜN ( Trabzon Uzungöl, Rize Çaykur Çay Bahçesi, Fırtına Deresi, Ayder Yaylası )
⤵ Otelimizde Alacağımız Kahvaltıdan Sonra Muhteşem Sahil Manzarası Yolcuğuluğu Sonrası Trabzon’un Of İlçesinde Bulunan Doğa Harikası Uzungöle Varıyoruz.
⤵ Uzungöl’de Tüm Misafirlerimiz Gönlünce Eğlenebilmeleri İçin Serbest Zaman Veriyoruz. Bu Serbest Zamanda ATV’ye Binebilir, Bisiklet Kiralama v.s. Aktivitelerden Yararlanabilirsiniz.
⤵ Uzungöl’de Verdiğimiz Serbest Zamandan Sonra Yaklaşık 60 Dakikalık Yolculuk Sonrasında Rize Şehir Merkezine Varıyoruz. Burada ki İlk Durağımız Rize Botanik Bahçesi Bilinen Adıyla Çaykur Çay Bahçesi. Burada ki Kısa Çay Molasından Sonra Ayder Yaylasına Doğru Hareket Ediyoruz.
⤵ Yolculuk Esnasında Fabrika Satış Mağazasına Gidiyor Çay ve Meşhur Rize Bezleri İçin Kısa Bir Alış Veriş Molası Veriyoruz.
⤵ Alışverişimiz Bittikten Sonra Dünyada Meşhur Olan Ayder Yaylasına Karanlık Çökmeden Varabilmek İçin Direk Ayder Yaylasına Gidiyor Serbest Zaman Veriyoruz.Burada Verdiğimiz Serbest Zaman Sonrası Misafirlerimizin En Çok Eğleneceği Manzara ve Tarihe Doyacağı Osmanlı Tmisvat Osmanlı Taş Kemere Varıyoruz. Osmanlı Taş Kemer Köprüsünde Önce Rize Denince Akla Gelen Çorbası Alabalığı Laz Turşusu ve Laz Börekli Menüsüyle Karnımızı Doyuruyoruz.
⤵ Karnımızı Doyurduktan Sonra Kaz Uçarda Laz Uçamaz mı Mantığıyla Yapılan Ziplene Aktivitesini Öğreniyor, No Panic No Heyecan Diyip Osmanlı Taş Kemere Doğru Uçuyoruz. Herkes Ziplene İle Tanışıp Adrenalini Yaşadıktan Sonra Rafting Yapmak İsteyenleri Muhteşem Bir Heyecan Bekliyor.
⤵ Rafting Yapacak Olan Misafirlerimizle Rafting Yapacağımız Yere Götürecek Rafting Şirketinin Arabasına Biniyor ve Müzik Sistemimizden Açacağımız Karadeniz Müzikleri İle Hunharca Eğlenerek Rafting Yapacağımız Alana Geliyoruz. Rafting Hocaları Tarafından Kısa Bir Eğitimden Sonra Rafting Turuna Başlıyoruz. Fırtına deresinde Adrenalin ve Heyacanı Dibine Kadar Yaşıyoruz. Kısa Parkur Rafting Turundan Sonra Tekrar Muhteşem Manzara Tmisvata Geliyoruz. Burda Grubumuz İçin Özel gelen Tulumcu ve Ekibi İle Önce Oynamayı Öğreniyoruz. Sonra Hunharca Eğleniyoruz.Eğlencemiz Bittikten Sonra Ertesi Gün İş Mesaisi Olan Misafirlerimiz Dinlensin Diye Varabileceğiz En Erken Saatte Erzuruma Varıyoruz.
⤵ Erzurum’da Herkesi Evlerine Bırakıp Yeni Bir E.G.O TOURS Turunda Görüşmek Üzere Vedalaşıyoruz.

FİYAT SEÇENEKLERİ VE KAPSAMLARI :

FİYAT SEÇENEKLERİ VE KAPSAMLARI :

🔍PAKET 1 KAPSAMINA GİREN HİZMETLER : 

Gidiş Dönüş Ulaşım, Atatürk Köşkü Giriş Ücreti, 1. Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı,Gümüşhane Karaca Mağarası Giriş Ücreti,Hamsiköy Sütlacı,Trabzon/Akçaabat Cemil Usta’daki Bol Menülü Öğle Yemeği,Trabzon Uzungöl Manzarasında  Akşam Yemeği, Trabzon Uzungöl’de Konaklama, Uzungöl Manzarasında Yöresel Açık Büfe Sabah kahvaltısı, Rize Fırtına Vadisindeki Bol Menülü Yöresel  Öğle Yemeği, Araç içi İkramlar,Yolculuk Sigortaları,Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Profesyonel Rehberlik,Sigortalar Dahil

FİYAT :

🔴Hafta Sonu Turlarında  320 TL,

NOT : Bu Pakette Kişisel Aktiviteler ( Ziplene – Rafting ) ve Kişisel Harcamalarınız Dışında Herhangi Bir Extra Ödeme Yoktur.

🔍 PAKET 2  KAPSAMINA GİREN  HİZMETLER :

Gidiş – Dönüş Ulaşım,  Uzungöl’de Konaklama , Uzungöl Otelimizde Alacağımız Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği, Yolculuk Sigortaları, Profesyonel Rehberlik, Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Araç İçi İkramlar  Dahil ,

FİYAT :

🔴Hafta Sonu Turlarında  ,

Hafta İçiTurlarında  

NOT : Bu Pakette Gümüşhane Karaca Mağarası Giriş Ücreti , Hamsiköy Sütlaç Ücreti , Atatürk Köşkü Giriş Ücreti , Fırtına Vadisinde ki Yöresel Öğle Yemeği, Ziplene ve Rafting Ücreti, Kişisel Harcamalarınız DAHİL DEĞİLDİR.

 

NOT :19-20 mayıs’taki doğu karadeniz turundaki 30 tl lik farkın sebebi 29 mayıs tatilinde bölgenin çok yoğun olmasından ötürü otellerin acentalara verdiği fiyatlardaki artıştan kaynaklanmaktadır.